KONST / Litografier / Färglitografi 13227108
nr 1322 7108
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 144/150, Utsikt från fönstret. Motivet: 55x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:52:50
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson